Ncs Su Arıtma ve Su Tasarruf Sistemleri

ORP Alkali Su Filtresi

ORP Alkali Su Filtresi

ORP Alkali Su Filtresi
Kategori: Arıtma, su arıtma, alkali su filtresi, özel filtre, su arıtma filtresi, su arıtma cihazı filtresi, alkalin pH filtre, RO filtresi, ters ozmos filtresi, Reverse Osmosis filtresi, 10 inch inline filtre, ORP filtresi, pH filtresi, pH artırıcı filtre

ORP , Oksidasyon-İndirgeme Potansiyeli (Oxidation-Reduction Potential ) anlamına gelmektedir. ORP filtre Su kalitesinde yirmi birinci yüzyılın devrimidir.Vücut hücrelerini daha sağlıklı yapan ve deri hücrelerini yenileyen indirgeyici su üretir.

Alkali Orp filtreden geçen su daha fazla oksijene sahip sağlıklı ve fonksiyonel sudur. Temiz ve bakterisizdir. İçindeki zengin alkali minerallerin yanı sıra diğer su çeşitlerine göre daha fazla oksijene sahiptir. Negatif ORP değerine ve güçlü antioksidan özelliğe sahiptir. ORP filtre suyu alkali (pH 9-10) yapmaktadır.Filtreden geçen su, – 200 ila – 500 mV arası ORP değeri nedeniyle yüksek oksidasyon indirgeme gücüne yani antioksidan özelliğe sahiptir. 

Doğal enerji ile üretilen altıgen yapılı su molekülleri diğerlerine göre daha küçüktür. İnsan hücreleri tarafından kolay bir şekilde emilir. Sağlığınız için gerekli olan minerallerin çeşitli dengeli beslenme değerlerini içerir. Anyonları içeren su bedeni rahatlatmak, kaygı ve endişeleri gidermek için yardımcı olur.

Teknik Özellikleri:
Filtre Cinsi : ORP Alkali pH filtresi
Filtre Yapısı : 350 Gr. malzeme
Filtre Boyu : 10 İnch (264mm. x 53 mm.)
Giriş-Çıkış bağlantı ölçüleri : 1/4″ FNPT
Mak. Akış oranı : 75 GPM /24 Saat
Max. Çalışma basıncı : 125 PSI
Ortalama ömrü : 12 Ay (1500 Galon)
Max. Çalışma sıcaklığı : 100 F (37,7 C)
Bakımı : 12 Ay sonra yenisi ile değiştirilir.
Kullanıldığı alanlar : Alkalin pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırılarak su çok daha saf, kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel hale getirilir. İyonize ve pH’ı yükseltilmiş su, vücudun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.

ORP Filtre ile su testleriBu ürün, Avrupa ROHS mineral anyon testini geçmiştir. (European ROHS mineral anion test: CE-2006-35484)

Üretici Firma: Deng Yuan Industrial co., Ltd
Menşe Yeri: Taiwan

 

Benzer Konular

Yorumlara kapalı.

---TL

Bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz

Tarih 08 Haz 2014
Yazar ncssuaritma
Kategori Özel Filtreler

Tabgold

Ürünlerimizin NSF standartlarına uygun olarak test edilmiştir. WATER ASSOCIATION QUALITY altın damgasını taşımaktadır.

Sağlık

HAYATTA HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK DİYORSANIZ!

Siz de NCS Su Arıtma kullanmalısınız!
Çünkü;

İçme sularında 700' den fazla madde tespit edilmiştir.

Bunlardan bazıları;

- Sebepsiz ağrılara,

- Mide ve bağırsak enfeksiyonlarına,

- Böbrek rahatsızlıklarına,

- Nörolojik hastalıklara sebep olmakta, hatta kanser riskini arttırmaktadır.

Hayatımız boyunca ortalama 50 ton su içtiğimiz düşünülürse, sağlıksız sudan uzun vadede etkilenmemek mümkün değil! Öyle değil mi?