Ncs Su Arıtma ve Su Tasarruf Sistemleri

Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında Ankara’da kurulan NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri, dünya standartlarında güncel su arıtma teknolojileriyle kaliteli, güvenilir ve sağlıklı su elde edilmesini sağlayan su arıtma cihazları ve su arıtma ve tasarruf çözümleri sunmaktadır.

NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri, uzman teknik personeli ve servis araçları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmet anlayışını satış sonrasında sürdürmektedir.

Misyonumuz:

Türkiye’ye geleceğin su arıtma teknolojisini taşımayı kendine amaç olarak belirleyen NCS Su Arıtma ve Tasarruf Sistemleri su arıtma sektörünün her alanında sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Okul, Hastane, Restoran, Cafe, Fırın, Pastane, Otel, Fabrika, Dernek, Gıda Sektörü ve Kamu Kuruluşları gibi birçok kuruma özel çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz:

Topluma ve çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetini amaç edinen, takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir kalkınma ilkesi ışığında su arıtma teknolojisi alanında marka olmaktır.

Hizmetlerimiz

Üretim ve Montaj Hizmetleri:

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerin istekleri doğrultusunda taahhüt ve montaj hizmetlerini büyük bir başarı ile yürütmektedir. Deneyimli teknik ekip tarafından montaj ve işletmeye alma işlemleri yapılmakta veya süpervizörlük (üst denetçilik) hizmeti verilmektedir. NCS SU ARITMA VE TASARRUF SİSTEMLERİ kullandığı ithal ekipmanlar (donanımlar) ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede sunmaktadır.

Satış Sonrası Hizmetler:

Bir sistemin sorunsuz işletilebilmesi için iyi bir planlama ve işletme mantığının yerleşmiş olması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan NCS SU ARITMA VE TASARRUF SİSTEMLERİ çalışanları;

Düzenli bakım ve servis hizmeti verir.

Tüm müşteri cihazlarının verilerini bilgisayar ortamına aktararak cihazların performans eğrilerini oluşturur.

Sistemde meydana gelen sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretir.

Müşterinin teknik personelini eğitir.

Tarih 14 Şub 2012
Yazar necipsoylemez
Kategori

Tabgold

Ürünlerimizin NSF standartlarına uygun olarak test edilmiştir. WATER ASSOCIATION QUALITY altın damgasını taşımaktadır.

Sağlık

HAYATTA HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK DİYORSANIZ!

Siz de NCS Su Arıtma kullanmalısınız!
Çünkü;

İçme sularında 700' den fazla madde tespit edilmiştir.

Bunlardan bazıları;

- Sebepsiz ağrılara,

- Mide ve bağırsak enfeksiyonlarına,

- Böbrek rahatsızlıklarına,

- Nörolojik hastalıklara sebep olmakta, hatta kanser riskini arttırmaktadır.

Hayatımız boyunca ortalama 50 ton su içtiğimiz düşünülürse, sağlıksız sudan uzun vadede etkilenmemek mümkün değil! Öyle değil mi?