Ncs Su Arıtma ve Su Tasarruf Sistemleri

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?

İçtiğiniz suyu ciddiye alın! Dünyada her gün binlerce insan sağlıksız içme suları nedeniyle hastalanıyor veya yaşamını yitiriyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) raporuna göre insan sağlığını tehdit eden faktörler arasında sağlıksız su 6. sırada yer almaktadır.

Eğer hala hazır suların çözüm olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Sağlıklı mı? Temiz mi? Güvenli mi? Ekonomik mi?  Kaynak sularının konulduğu damacanaların 20 dolum sonrası atılması gerektiğini biliyor musunuz?

Kaynak suları çevre kirliliğinin tehdidi altındadır. Klorlanmadığı için daha riskli, beklediği için ise bayat olabilir. Her an bitecek endişesi, sipariş verme ya da taşıma zahmeti ve en önemlisi ödediğiniz para size yük olmuyor mu? Basında kaynak suları ile ilgili çıkan haberler sizi tedirgin etmiyor mu?

NCS Su Arıtma cihazları niteliksiz şebeke suyunu özel filtrelerden geçirerek ideal içme suyu üretir.

  Berraktır
NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu içinde tortu bulunmaz. Pas, çamur, asbest gibi borulardan geçen tanecikler içermez.

  Kokusuzdur
NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu Klor ve suya kötü koku ve tat veren kimyasal karışımlar içermez.

  Sağlıklıdır
NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu içerisinde herhangi bir mikro-organizma bulunması riski yoktur. Arsenik, nitrit ve kurşun, cıva, asbest ve bunun gibi zararlı karışımlar da içermez. İçerdiği düşük potasyum ve sodyum oranıyla yüksek tansiyon hastaları için idealdir. Hızlı emilmeyi sağlayarak böbrek ve bağırsağa daha az iş bırakır. Kanda dolaşım hızı diğer sulara göre çok daha hızlıdır, vücuda dinçlik verir. Hücrelerden zararlı karışımların atılmasını kolaylaştırır. Vücut ağırlığının artmasına sebep olan mineral tuzları azaltır. Deriyi taze tutar.

  Kalitelidir
NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu içinde 40 mg/L’ den daha az miktarda çözünmüş madde bulunduğu için kalitelidir. İçinde 40 mg/L’ den daha az miktarda çözünmüş madde bulunduğu için kalitelidir. Damak zevkiniz için en lezzetli sudur. İçimi yumuşak ve keyiflidir. Çay, kahve gibi suyla yapılan tüm içeceklerin doğal kokusunu ve tadını korur, asıl rengini almasını sağlar. Yemeklerin doğal tatlarını korur. Kısa sürede pişmesini sağlar. İçine su katılarak yapılan tüm içecekler için en iyi çözücüdür. Kristal berraklığında buzlar verir. Klor, tuz, kireç ve tortu içermeyen buzlar daha uzun süre dayanır.

  Yumuşaktır
NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu çok az miktarda kalsiyum ve magnezyum iyonları içerir. Lezzet olarak en çok satan yumuşak kaynak sularına benzer, hatta onlardan daha taze olduğu için içimi daha da güzeldir.

  Tazedir
NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu  içerisinde bolca çözünmüş oksijen taşır ve bekletilmeden tüketildiği için her zaman tazedir.

  Ekonomiktir
NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu, Belediye ön arıtımından geçmiş ve bedeli neredeyse bedava olan bir suyun arıtılmasıyla üretildiği için damacana sularıyla karşılaştırıldığında neredeyse bedavadır.

Kısa sürede kendini amorti eder ve hayatınız boyunca size bedava “ideal içme suyu” üretir. Size sadece sağlık değil para da kazandıran tek beyaz eşyadır. Sürekli suya para ödemekten kurtulursunuz. Satın alacağınız suya göre bedavadır. Bugün dört kişilik bir aile içmek, çay, kahve ve yemek yapmak için ayda ortalama 10-15 damacana su tüketir. Bu da her ay ortalama 60 YTL masraf demektir. Yılda 750 lira 10 yılda ise 15.000 YTL su için para ödersiniz. Diğer taraftan yumuşak olduğu için sıcak yiyecek ve içeceklerinizin daha kısa sürede kaynamasını sağlar, enerjiden tasarruf yaptırır.

  Zahmetsizdir
NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu, İhtiyaç olunan noktada NCS Su Arıtma cihazlarıyla otomatik olarak üretilip depolandığı için zahmetsizdir.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?  

NCS Su Arıtma cihazları ile üretilen ideal içme suyu sağlığınız, bütçeniz, damak zevkiniz ve rahatlığınız için size kazandırdıklarıyla yaşam kalitenizi artırır.

Sağlığınıza sağlık katar, bütçenizden su giderini ortadan kaldırarak size para kazandırır. Kısa süre içtikten sonra ondan aldığınız lezzeti başka hiçbir sudan alamazsınız.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyım?  

NCS Su Arıtma cihazları ile içme suyunuzu kendiniz üretmeye başladığınızda telefon açmak, sipariş vermek, sucu gelince kapıyı açmak, eve yabancı birini kabul etmek, ödeme yapmak, bahşiş vermek, sucu kapanmış mıdır diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Marketlerden sutaşıma zahmetinden kurtulursunuz. Mutfakta ayağınızın altında bir su pompası ve damacana bulunmaz.

Tarih 14 Şub 2012
Yazar necipsoylemez
Kategori

Tabgold

Ürünlerimizin NSF standartlarına uygun olarak test edilmiştir. WATER ASSOCIATION QUALITY altın damgasını taşımaktadır.

Sağlık

HAYATTA HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK DİYORSANIZ!

Siz de NCS Su Arıtma kullanmalısınız!
Çünkü;

İçme sularında 700' den fazla madde tespit edilmiştir.

Bunlardan bazıları;

- Sebepsiz ağrılara,

- Mide ve bağırsak enfeksiyonlarına,

- Böbrek rahatsızlıklarına,

- Nörolojik hastalıklara sebep olmakta, hatta kanser riskini arttırmaktadır.

Hayatımız boyunca ortalama 50 ton su içtiğimiz düşünülürse, sağlıksız sudan uzun vadede etkilenmemek mümkün değil! Öyle değil mi?