Ncs Su Arıtma ve Su Tasarruf Sistemleri

NCS DF-830 Su Arıtma

NCS DF-830 Su Arıtma

NCS DF-830A Doğrudan akışlı Su Arıtma cihazı :

Kategori: Arıtma, su arıtma,  su artıma cihazı, kapalı kasa su arıtma, kapalı kasa su arıtma cihazı, Evsel su arıtma, evsel su arıtma cihazı, Ev tipi su arıtma, Ev tipi su arıtma cihazı, Tezgah altı su arıtma cihazı,  İş yeri tipi su arıtma cihazı.

Su arıtma tankı gerektirmeyen doğrudan akışlı su arıtma, direk akışlı su arıtma deposuz su arıtma cihazıdır. En iyi su arıtma, 1.sınıf su arıtma cihazları kategorisinde değerlendirilmektedir.

5 Filtreli, FILMTEC Membran (2x150GPD)

-Doğrudan Akış, Tanka İhtiyaç Duymaz

-Şık ve Çağdaş Tasarım

-Hızlı Değiştirilebilir Filtreler

-Tezgâh Üstü veya Tezgah Altı Kullanım

-Kolay Kurulum

-Pompalı

-Özellikler:

-Kartuş kirlilik göstergeleri

-Su kalitesi göstergesi

-Otomatik filtre yıkama

-Sızıntı alarmı

-Çalışma saatleri ayarlayabilme.

-Ölçüler (Derinlik x Genişlik x Yükseklik): 28x32x50

Üretici Firma: COMTECH water system Corporation

Menşe Yeri: Taiwan

 

1. Aşama Filtresi (10” 5 Mikron Sediment Tortu filtrasyonu): Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

2. Aşama Filtresi (10” İnline Granül Aktif Karbon (GAC) Filtresi):  Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.
Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

3. Aşama Filtresi( 10” 1 Mikron Sediment Tortu filtrasyonu): Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

4. Aşama Filtresi (2 Adet 180 GPD Filmtec Membran Filtre TW-1812):Günde 300 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

5. Aşama Filtresi (Gümüş iyonlu inline post karbon Filtre): Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller. 

Filtre Değişim Sürelerini ve Fiyatlarını Gösteren Tablomuzu Detaylı İnceleyiniz.

 

KALİTE BELGELERİMİZ:

Kalite belgelerimiz-2

 

SATIŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMET TAAHHÜTLERİMİZ:

Satış sonrası hizmet ve tahhütlerimiz-2

 

Benzer Konular

Yorumlara kapalı.

----TL

Bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz

Tarih 21 Oca 2012
Yazar necipsoylemez
Kategori Direk Flow Arıtma

Tabgold

Ürünlerimizin NSF standartlarına uygun olarak test edilmiştir. WATER ASSOCIATION QUALITY altın damgasını taşımaktadır.

Sağlık

HAYATTA HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK DİYORSANIZ!

Siz de NCS Su Arıtma kullanmalısınız!
Çünkü;

İçme sularında 700' den fazla madde tespit edilmiştir.

Bunlardan bazıları;

- Sebepsiz ağrılara,

- Mide ve bağırsak enfeksiyonlarına,

- Böbrek rahatsızlıklarına,

- Nörolojik hastalıklara sebep olmakta, hatta kanser riskini arttırmaktadır.

Hayatımız boyunca ortalama 50 ton su içtiğimiz düşünülürse, sağlıksız sudan uzun vadede etkilenmemek mümkün değil! Öyle değil mi?